Львівська школа UX UI дизайну UX UI School
Product Details

Тоді при збереженні лаконічного інтерфейсу користувальницький досвід зміниться в гірший бік. Якщо вас цікавить дистанційне навчання, Комп’ютерна Академія запустила онлайн-форму, де ви можете проходити навчання повністю онлайн. Сьогодні ми надаємо студентам навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води».

Розберемося з Figma, дізнаємося про основні UI-компоненти та створимо їх самостійно. Познайомимося з функціоналом Autolayout і Variants. А потім створимо прототип та клікабельний макет мобільного додатка. Мрієте потрапити в геймдев, щоб оживляти героїв і малювати фантастичні об’ємні образи, які б захоплювали та дітей, і дорослих? І dev.ua знає, де почати і як покращити скіли вмілим художникам. В A-Level, ви зможете визначитись – який саме варіант роботи за фахом дизайнера вам підходить.

Оплата за весь курс

Які навички потрібні фахівцеві, чи можна освоїти професію самостійно та на які з найліпших курсів з UX/UI-дизайну піти? Читайте в добірці й вибирайте оптимальний варіант, який допоможе ввійти у сферу з сильним портфоліо, а також з прокачаними hard- і soft-скілами. Сам я людина прискіплива, вибирав серед різних курсів дуже довго. Зупинишись на Мейті, теж не спочатку побіг записуватись на курс, бо якось було все занадто добре для правди. Дізнавшись трохи більше, все таки вирішив спробувати і ніразу не пожалкував, тому раджу всім в кого є час, мотивація та амбіції ставати студентом Мейт.

  • До кінця навчання у вас буде професійне портфоліо UX, що включає три наскрізні проєкти.
  • Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?
  • Векторні зображення складаються з кривих ліній, що утворюють геометричні об’єкти.
  • Наскільки інтерфейс підходить вашій цільовій аудиторії (ЦА)?
  • Пройшов шлях від дизайну листівок і лендингів до великих E-commerce та фін-тех проектів.
  • Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі. Багатофункціональний редактор для роботи з фото та відеофайлами (растрові зображення та кілька векторних інструментів). Програмний продукт працює на ПК з операційними системами macOS, Windows та в мобільних версіях iOS, Windows Phone та Android. Використовується графічний редактор для комерційних цілей (телебачення, кінематограф, реклама, ігри, ретуш та інше). UI/UX Design Інтерфейс, графічний дизайн. Завершила курс “web-розробки” у викладача Остапа Мацьківа.

Зрозумієте чи підходить вам робота UI/UX дизайнера

Здобув ступінь магістра в галузі навчання, дизайну й технологій у Стенфорді. Згадайте, яка на вигляд пошукова система Google. Стриманий інтерфейс підкреслює, що гарний функціонал не потребує наворотів. А тепер уявіть, що на пошук інформації замість 0,7 секунди йтиме 15 секунд.

Кнопки, меню, перемикачі, форми – всі ті елементи, що допомагають користувачам взаємодіяти з сайтом або програмою. У кожного компонента може бути кілька станів, які допомагають користувачам зрозуміти інтерфейс. Також вчимося передавати дизайн спіки розробникам та взаємодіяти з ними.

Навігація

Через постійні перевірки знань (вони проводились щотижня, навіть тоді, коли навчання закінчилось і ми почали шукати роботу) матеріал дуже добре запам’ятався та відклався у голові. Усі матеріали курсу зберігаються у безстроковому доступі. На заняттях ви візьмете участь у реальних фріланс-проєктах під керівництвом викладача, вивчіть основні інструменти для створення wireframe-ів курси ui ux дизайну та новий додаток для прототипування. А ще створите та протестуєте повний дизайн сайту (у тому числі мобільну версію), попрацюєте зі шрифтами та квітами. Весь контент підбирався профільною групою з IT-сфери, а методисти школи перетворили зібраний матеріал на курс. Ти вивчатимеш англійську для веб-дизайнерів та IT-фахівців – тільки те, що стане в нагоді у твоїй сфері.

курси ui ux дизайну

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту. Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання. Splash screen – перше, що побачить користувач. Вчили ефективному запамятовуванню на перший погляд складної лексики. Розповідають про проблеми з найактуальнішої перспективи. В аудиторіїях, обладнаних всією необхідною технікою.

Як розпочати навчання на курсі веб дизайну?

Творчим та креативним людям, які хочуть працювати в ІТ без знання програмування та написання коду. Робота з цікавими проєктами та мінімум нудних рутинних завдань. Ти будеш створювати інтерфейси для мобільних застосунків, сайтів.

курси ui ux дизайну

Пройшов шлях від дизайну листівок і лендингів до великих E-commerce та фін-тех проектів. Через 1 рік пішов на фріланс на 5 років. У 2021 працював в одній з ТОПових E-commerce студій в Україні.

Карʼєрну підтримку впродовж 3 років

Перш ніж щось радити, ми багато читаємо і дивимося на тему, говоримо з експертами. Це означає, що якщо ви щось купуєте з нашою допомогою, ви також підтримуєте dev.ua. Вступний курс, створений для ефективного та всебічного освоєння Adobe XD — одного з основних інструментів UX/UI-дизайнерів. Послуга особистого менеджера, який із тобою на зв’язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).

Пройди модуль та виконай просте тестове завдання. Ти будеш повністю готовий, якщо виконаєш усі завдання. Для тих, кому ліньки читати довгі відгуки — я в захваті, знайшла роботу через 3 місяці від початку навчання не маючи технічної освіти. На перших порах освоєння дизайну важливо навчитися працювати руками.